UUDISED

Alates 25. juunist töötunni hind 35€!

Avasime meie autoteeninduse 2011. aasta maikuus. Suutsime endalegi uskumatult poolteist aastat pakkuda avamishindu, et leida ja tutvustada meid oma püsiklientuurile. Kuid 2012. aasta lõpus, tulenevalt kõikidest autoteeninduse ehitus- ja arenduskuludest, läksime üle oma tavahinnale. Sellest on nüüd pea 7 aastat möödas, kui oleme suutnud hoida oma kliendi jaoks ühtlast hinnataset!

See on olnud viimastel aastatel väga raske! Seetõttu alates 25. juunist on töötunnihind 35€!

31 mai, 2019

Nüüd ka R1234yf freooniga kliimatäitmine!

Sel kevadel pakume jällegi midagi uut meie klientidele. Nimelt lisandub meie teenuste hulka ka kliimatäitmine R1234yf freooniga.

Freoon R1234yf on järgmise põlvkonna külmaaine, mis kombineerib keskkonnaeeliseid suurepärase jahutusvõimekusega. Paljud autotööstused on valinud R1234yf freooni väga madala GWP (global warming potential) tõttu. Täpsemalt leiad infot meie hinnakirjast!

03 aprill, 2018

Uus autoteeninduse laiendus!

2017. aastaks oleme oma autoteeninduse arendamisega jõudnud nii kaugele, et valminud on uus laiendus. Senisele neljale tõstukile on lisandunud kuus uut tõstukid, kokku nüüdseks kümme tõstukit! Sh on eraldi rehviboks, et saaksime rehvivahetust teostada veelgi kiiremini ja operatiivsemalt!

02 jaanuar, 2017

Nüüd tööpäeviti avatud kella 8.00st!

Kuna paljud meie kliendid alustavad oma tööpäeva oluliselt varem, kui enamik autoteenindusi. Siis oleme otsustanud teeninduse avada juba alates kella 8st, et saaksite oma sõidukid tuua teenindusse juba enne tööpäeva algust ning mugavalt saada see kätte tööpäeva lõpus!

01 jaanuar, 2017

Uus tellimus kasutatud autovaruosasid saabunud!

Novembri lõpus saabus meiele uus tellimus kasutatud originaalvaruosi. Seekord on samuti valik väga lai ning väga erinevatele automarkidele.

Esitage päring meie kasutatud varuosade e-poes Osa24.ee või võtke meiega ühendust siit.

01 detsember, 2016